آلوم کار بهترین مجموعه تولید کننده پروفیل آلومینیوم | شمش آلومینیوم | پروفیل آلومینیوم درب و پنجره | پروفیل آلومینیوم ساختمانی

دریافت قیمت روز

تسمه آلومینیومی

تسمه الومینیومی
فهرست مطالب

از فرآورده های دیگر آلومینیوم می توان به تسمه آلومینیومی اشاره کرد این نوع از فرآورده های آلومینیومی، ورق مسطحی می باشند که از جنس آلومینیوم هستند بهتر است بدانید که این نوع تسمه ها در دو حالت فابریک و یا برش خورده از ورق آلومینیوم تولید می شوند ولی اگر بخواهیم یک تعریف کلی از این نوع تسمه ها ارائه دهیم باید بگوییم که این نوع فرآورده ها یک شمش توپر آلومینیومی می باشد که در ساخت دستگیره و یراق از آن ها استفاده می شود.

 

قیمت تسمه آلومینیومی

تسمه های آلومینیوم با توجه به میزان سفارش و اندازه دارای قیمت های متغیری هستند برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این قیمت ها می توانید به مجموعه آلوم کار مراجعه کنید و یا با شماره های 931 71 71 0918 – 131 71 71 0918 تماس حاصل فرمایید.

 

تسمه آلومینیوم آلیاژی 

در رابطه با این نوع از تسمه آلومینیوم باید گفت که آلیاژ ها به دو دسته تقسیم می شوند: آلیاژهای کارپذیر و آلیاژهای ریختگی.
حال در این بخش هر یک از این آلیاژها را به وضوح برای شما شرح می دهیم.

آلیاژ آلومینیوم کارپذیر:  دسته بندی این نوع از آلیاژها با توجه به نوع عنصر و نحوه استفاده آن ها به گروه های سری های 1000، 2000 و الی 8000 تقسیم بندی می شوند بهتر است بدانید که آلیاژ های سری 1000 و 2000 دارای مقاومت و استحکام بسیار بالایی هستند.

سری 5000 این نوع از آلیاژ ها در برابر خوردگی مقاومت بسیار بالایی دارند و علاوه بر این موضوع خواص جوش پذیری این نوع از عناصر نیز بالا می باشد در رابطه با آلیاژ های سری 6000 باید گفت که قابلیت شکل پذیری و مقاومت آن بسیار بالا می باشد .

نکته : این نکته قابل ذکر می باشد که حجم آلیاژهای کارپذیر بیشتر از آلیاژهای ریختگی می باشد کاربرد این نوع از محصولات بیشتر در زمینه محصولات قابل شکل دهی همچون ورق، لوله، فویل و … می باشد.

 

کاربرد تسمه های آلومینیومی

تسمه های آلومینیومی آلیاژی زیر مجموعه ای از تسمه های فلزی هستند. این تسمه ها از آلیاژهایی ساخته شده اند که در حدود 90 تا 95 درصد آن از عنصر آلومینیوم و مابقی آن بنا به خواص مکانیکی و الکتریکی مورد نیاز و بهبود آنها مانند استحکام، مقاومت به خوردگی، رسانایی جریان الکتریکی و رسانایی جریان گرمایی از عناصر آلیاژی دیگر تشکیل شده اند. کاربرد این تسمه ها در مواردی مانند پوشش سقف ها، قرنیزها، ساخت قطعات خودرو، مخازن ضد زنگ، رساناهای الکتریکی، قطعات ماشین آلات، تولید سقف های کاذب و … استفاده می شود.

آلوم کار ارائه دهنده انواع پروفیل آلومینیوم و فرآورده های آن می باشد که برای اطلاع از قیمت آن ها و خرید می توانید به سایت آن مراجعه کنید.

 

پیشنهاد مقاله: پروفیل آلومینیومی

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

پروفیل میلگرد آلومینیوم

پروفیل میلگرد آلومینیوم

پروفیل میلگرد آلومینیوم در واقع پروفیل میلگرد آلومینیوم میله هایی هستند که از فلز آلومینیوم ساخته می شود، در ساخت میلگردهای آلومینیوم معمولا 95-90 درصد فلز آلومینیوم بکار رفته و مابقی آن از فلزاتی مانند منیزیوم، منگنز و .. جهت افزایش مقاومت و استحکام آن در برابر خوردگی استفاده می شود، میلگردهای آلومینیومی نیز مصارف زیادی در صنایع مختلف دارند. چند نوع از پروفیل میگرد آلومینیومی شرکت آلومکار از جمله: پروفیل میلگرد آلومینیوم ساختمانی، پروفیل آلومینیوم صنعتی، پروفیل آلومینیوم اختصاصی، پروفیل آلومینیوم درب و پنجره می باشند. پروفیل میلگرد آلومینیوم چیست؟ میلگرد مخفف “میله تقویت کننده” یا “نوار تقویت کننده”

خرید و فروش شمش آلومینیوم

خرید و فروش شمش آلومینیوم

خرید و فروش شمش آلومینیوم شمش آلومینیوم چیست؟ شمش های یک تکه معمولاً از فلزاتی ساخته می شوند که از مواد تقریباً خالص ساخته می شوند. شمش در اشکال مستطیلی مناسب برای پردازش بیشتر استفاده می شود. در فولادسازی اولین قدم در میان محصولات ریخته گری نیمه تمام، شمش است.اگر قصد خرید و فروش شمش آلومینیوم را دارید تا آخر این مقاله را بخوانید. مطمئناً در زندگی روزمره خود آلومینیوم یا محصولات ساخته شده از آلومینیوم را در اطراف خود می بینیم، اما اطلاعات کمی در مورد زنجیره ارزش این فلز داریم. بنابراین، امروز فضایی برای آشنایی با آلومینیوم است،

تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی 

تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی 

 تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی چیست؟ یکی دیگر از کاربردهای عالی آلومینیوم، اکستروژن پروفیل برای مقاصد صنعتی است. در این مناسبت ما قصد داریم انواع مختلف پروفایل های موجود، تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی و امکاناتی که این مواد ارائه می دهد را به شما نشان دهیم. پروفیل های اکستروژن آلومینیومی توسط قالب های پیکربندی و ساخته می شوند تا طرح مورد نظر محصول اکسترود شده را نشان دهند. آنها در اندازه ها و ابعادی هستند که می توانند نیازهای هر برنامه کاربردی را برآورده کنند. پروفیل های آلومینیوم از فولاد سخت شده ساخته شده اند و این امکان را فراهم می

قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه اراک

قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه اراک

قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه اراک برای اطلاع از قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه های اراک با ما همراه باشید. قیمت شمش آلومینیوم مطمئناً در زندگی روزمره خود آلومینیوم یا محصولات ساخته شده از آلومینیوم را در اطراف خود می بینیم، اما اطلاعات کمی در مورد زنجیره ارزش این فلز داریم. بنابراین، امروز فضایی برای آشنایی با آلومینیوم است، که صحبت از شمش آن است که شکل خالص فلز ریخته‌شده به شکلی مناسب برای پردازش بیشتر است. شمش های آلومینیومی از نقطه ذوب خود عبور می کنند و با استفاده از روش سرد قالب در یک میله یا