آلوم کار بهترین مجموعه تولید کننده پروفیل آلومینیوم | شمش آلومینیوم | پروفیل آلومینیوم درب و پنجره | پروفیل آلومینیوم ساختمانی

دریافت قیمت روز

تسمه آلومینیومی

تسمه آلومینیومی
فهرست مطالب

از فرآورده های دیگر آلومینیوم می توان به تسمه آلومینیومی اشاره کرد این نوع از فرآورده های آلومینیومی، ورق مسطحی می باشند که از جنس آلومینیوم هستند بهتر است بدانید که این نوع تسمه ها در دو حالت فابریک و یا برش خورده از ورق آلومینیوم تولید می شوند ولی اگر بخواهیم یک تعریف کلی از این نوع تسمه ها ارائه دهیم باید بگوییم که این نوع فرآورده ها یک شمش توپر آلومینیومی می باشد که در ساخت دستگیره و یراق از آن ها استفاده می شود.

 

قیمت تسمه آلومینیومی

تسمه های آلومینیوم با توجه به میزان سفارش و اندازه دارای قیمت های متغیری هستند برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این قیمت ها می توانید به مجموعه آلوم کار مراجعه کنید و یا با شماره های 931 71 71 0918 – 131 71 71 0918 تماس حاصل فرمایید.

 

تسمه آلومینیوم آلیاژی 

در رابطه با این نوع از تسمه آلومینیوم باید گفت که آلیاژ ها به دو دسته تقسیم می شوند: آلیاژهای کارپذیر و آلیاژهای ریختگی.
حال در این بخش هر یک از این آلیاژها را به وضوح برای شما شرح می دهیم.

آلیاژ آلومینیوم کارپذیر:  دسته بندی این نوع از آلیاژها با توجه به نوع عنصر و نحوه استفاده آن ها به گروه های سری های 1000، 2000 و الی 8000 تقسیم بندی می شوند بهتر است بدانید که آلیاژ های سری 1000 و 2000 دارای مقاومت و استحکام بسیار بالایی هستند.

سری 5000 این نوع از آلیاژ ها در برابر خوردگی مقاومت بسیار بالایی دارند و علاوه بر این موضوع خواص جوش پذیری این نوع از عناصر نیز بالا می باشد در رابطه با آلیاژ های سری 6000 باید گفت که قابلیت شکل پذیری و مقاومت آن بسیار بالا می باشد .

نکته : این نکته قابل ذکر می باشد که حجم آلیاژهای کارپذیر بیشتر از آلیاژهای ریختگی می باشد کاربرد این نوع از محصولات بیشتر در زمینه محصولات قابل شکل دهی همچون ورق، لوله، فویل و … می باشد.

 

کاربرد تسمه های آلومینیومی

تسمه های آلومینیومی آلیاژی زیر مجموعه ای از تسمه های فلزی هستند. این تسمه ها از آلیاژهایی ساخته شده اند که در حدود 90 تا 95 درصد آن از عنصر آلومینیوم و مابقی آن بنا به خواص مکانیکی و الکتریکی مورد نیاز و بهبود آنها مانند استحکام، مقاومت به خوردگی، رسانایی جریان الکتریکی و رسانایی جریان گرمایی از عناصر آلیاژی دیگر تشکیل شده اند. کاربرد این تسمه ها در مواردی مانند پوشش سقف ها، قرنیزها، ساخت قطعات خودرو، مخازن ضد زنگ، رساناهای الکتریکی، قطعات ماشین آلات، تولید سقف های کاذب و … استفاده می شود.

آلوم کار ارائه دهنده انواع پروفیل آلومینیوم و فرآورده های آن می باشد که برای اطلاع از قیمت آن ها و خرید می توانید به سایت آن مراجعه کنید.

 

پیشنهاد مقاله: پروفیل آلومینیومی

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تولید هیت سینک آلومینیومی

هیت سینک یا گرما بر نوعی قطعه فلزی است که جهت کاهش گرمای حین کار قطعاتی مانند انواع ال ای دی، انواع سیستم های صوتی

تسمه-آلومینیوم-انعطاف-پذیر

تسمه آلومینیوم انعطاف پذیر

یکی دیگر از قطعات پرکاربرد در صنعت تسمه آلومینیوم انعطاف پذیر می باشد. تسمه آلومینیومی برای انتقال قدرت بطور گسترده استفاده می شود که از

میلگرد آلومینیوم 1050

یکی از آلومینیوم های تقریبا خالص که در صنایع شیمیایی کاربرد فراوانی دارد میلگرد آلومینیوم 1050 می باشد. این قطعه کاربردی به دلیل مقاومت در

میلگرد آلومینیوم 2024

میلگرد آلومینیوم 2024

میلگرد آلیاژ 2024 آلومینیوم پرکاربردترین فلز در جهان است. سبک، بادوام و کم هزینه این ها تنها برخی از مزایایی است که میلگرد آلومینیوم 2024 را