آلوم کار بهترین مجموعه تولید کننده پروفیل آلومینیوم | شمش آلومینیوم | پروفیل آلومینیوم درب و پنجره | پروفیل آلومینیوم ساختمانی

دریافت قیمت روز

کویل آلومینیوم

کویل آلومینیوم
فهرست مطالب

کویل آلومینیوم از دیگر فرآروده های آلومینیوم می باشد که طی فرآیند نورد گرم در اندازه ها و ابعاد مختلفی ساخته می شوند این نوع فرآیند به این شکل می باشد که در آن شمش های آلومینیومی گرمای زیادی می بینند و در طی این فرآیند چندین بار به داخل غلتک می رود که وزن آن حدود 20 تن می باشد بهتر است بدانید که ضخامت این کویل ها با هر بار رفت و برگشت به داخل ضخامتشان کم می شود.

برای افزایش مقاومت کویل ها، عناصر دیگری در خط تولید آن ها اضافه می کنند بیشتر ورق های آلومینیومی توسط نورد گرم تولید می شوند و مقدار اندکی از آن ها هستند که توسط نورد سرد تولید می شوند در رابطه با مزایای این نوع فرآورده ها باید گفت که دارای مقاومت بالا در مقابل خوردگی می باشند، در رابط با شکل گیری بسیار منعطف هستند علاوه بر این ها مقاومت متوسط مکانیکی و قابلیت جوشکاری بالا آن ها را جزء موارد پرکاربرد کرده است.

پیشنهاد مقاله: مراحل تولید آلومینیوم

 

کاربردهای کویل آلومینیوم

کویل آلومینیوم از فرآورده هایی می باشد که در زمینه های گسترده ای مورد استفاده قرار میگیرد مثلا در حمل و نقل هوایی، بسته بندی، اسلحه سازی، دکوراسیون، حمل و نقل الکتریکی، خودرو، راه آهن، مترو، کشتی سازی، رادیاتور، تهویه هوا و … .

به طور کلی کویل آلومینیومی در تولید بسیاری از محصولات تجاری، صنعتی و مصرفی نقش مهمی دارد و به دلیل اینکه به صورت رول شده پیچیده و به بازر عرضه میشوند حمل و نقل و نگهداری آن ها بسیار راحت تر از فلزات دیگر که روی هم انباشته شده اند می باشد.

برای خرید پروفیل آلومینیوم، پروفیل آلومینیوم درب و پنجره، پروفیل آلومینیوم صنعتی و تیغه کرکره برقی می توانید با شماره های 931 71 71 0918 – 131 71 71 0918 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

پروفیل میلگرد آلومینیوم

پروفیل میلگرد آلومینیوم

پروفیل میلگرد آلومینیوم در واقع پروفیل میلگرد آلومینیوم میله هایی هستند که از فلز آلومینیوم ساخته می شود، در ساخت میلگردهای آلومینیوم معمولا 95-90 درصد فلز آلومینیوم بکار رفته و مابقی آن از فلزاتی مانند منیزیوم، منگنز و .. جهت افزایش مقاومت و استحکام آن در برابر خوردگی استفاده می شود، میلگردهای آلومینیومی نیز مصارف زیادی در صنایع مختلف دارند. چند نوع از پروفیل میگرد آلومینیومی شرکت آلومکار از جمله: پروفیل میلگرد آلومینیوم ساختمانی، پروفیل آلومینیوم صنعتی، پروفیل آلومینیوم اختصاصی، پروفیل آلومینیوم درب و پنجره می باشند. پروفیل میلگرد آلومینیوم چیست؟ میلگرد مخفف “میله تقویت کننده” یا “نوار تقویت کننده”

خرید و فروش شمش آلومینیوم

خرید و فروش شمش آلومینیوم

خرید و فروش شمش آلومینیوم شمش آلومینیوم چیست؟ شمش های یک تکه معمولاً از فلزاتی ساخته می شوند که از مواد تقریباً خالص ساخته می شوند. شمش در اشکال مستطیلی مناسب برای پردازش بیشتر استفاده می شود. در فولادسازی اولین قدم در میان محصولات ریخته گری نیمه تمام، شمش است.اگر قصد خرید و فروش شمش آلومینیوم را دارید تا آخر این مقاله را بخوانید. مطمئناً در زندگی روزمره خود آلومینیوم یا محصولات ساخته شده از آلومینیوم را در اطراف خود می بینیم، اما اطلاعات کمی در مورد زنجیره ارزش این فلز داریم. بنابراین، امروز فضایی برای آشنایی با آلومینیوم است،

تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی 

تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی 

 تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی چیست؟ یکی دیگر از کاربردهای عالی آلومینیوم، اکستروژن پروفیل برای مقاصد صنعتی است. در این مناسبت ما قصد داریم انواع مختلف پروفایل های موجود، تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی و امکاناتی که این مواد ارائه می دهد را به شما نشان دهیم. پروفیل های اکستروژن آلومینیومی توسط قالب های پیکربندی و ساخته می شوند تا طرح مورد نظر محصول اکسترود شده را نشان دهند. آنها در اندازه ها و ابعادی هستند که می توانند نیازهای هر برنامه کاربردی را برآورده کنند. پروفیل های آلومینیوم از فولاد سخت شده ساخته شده اند و این امکان را فراهم می

قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه اراک

قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه اراک

قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه اراک برای اطلاع از قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه های اراک با ما همراه باشید. قیمت شمش آلومینیوم مطمئناً در زندگی روزمره خود آلومینیوم یا محصولات ساخته شده از آلومینیوم را در اطراف خود می بینیم، اما اطلاعات کمی در مورد زنجیره ارزش این فلز داریم. بنابراین، امروز فضایی برای آشنایی با آلومینیوم است، که صحبت از شمش آن است که شکل خالص فلز ریخته‌شده به شکلی مناسب برای پردازش بیشتر است. شمش های آلومینیومی از نقطه ذوب خود عبور می کنند و با استفاده از روش سرد قالب در یک میله یا