آلوم کار بهترین مجموعه تولید کننده پروفیل آلومینیوم | شمش آلومینیوم | پروفیل آلومینیوم درب و پنجره | پروفیل آلومینیوم ساختمانی

دریافت لحظه ای قیمت

پروفیل آلومینیوم کرتین وال

پروفیل آلومینیوم کرتین وال

پروفیل آلومینیوم کرتین وال

کرتین وال به معنی دیوار پرده ای یا دیوار شیشه ای می باشد. به عنوان پوشش دهنده بیرونی ساختمان استفاده می شود و وظیفه آن جدا کردن بیرون و درون ساختمان است.
دیوار کرتین وال قابلیت هایی نظیر عایق حرارتی ، عایق رطوبتی، حفاظت از صدا، سازه جدار خارجی ساختمان ها جهت مقابله با نیروی آب و هوای بیرون ساختمان، زلزله و …
یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت نمای کرتین وال – پروفیل آلومینیوم ( جهت ایجاد سازه اصلی نمای کرتین وال ) مصرفی می باشد که شاید مهمترین مولفه اثرگذار بر قیمت نمای کرتین وال میباشد .

نمای پروفیل کرتین وال یکی از زیباترین نماهای مدرن است که به دلیل استفاده از شیشه و آلومینیوم در آن شرایط و ویژگی های منحصر به فردی دارد. کارخانه های پروفیل آلومینیومی این محصولات را در ابعاد و سطوح مختلف در مقاطع مختلف به بازار عرضه می کنند. همچنین به دلیل کاربردهای متفاوت این پروفیل ها و نیاز به ویژگی های متفاوت، سطح آن با مواد مختلفی پوشیده شده است. امروزه پروفیل های آلومینیومی نیز در طرح ها و رنگ های متنوعی یافت می شوند و بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

 

تولید کنندگان پروفیل کرتین وال

کارخانه های تولید کرتین وال در کشور انواع نماهای شیشه ای را تولید می کنند. این متخصصان با طراحی و اجرای نماها توانسته اند مدرن ترین نمای ساختمان را تولید و اجرا کنند.

یکی از بزرگترین کارخانه های تولید کننده کرتین وال، شرکت های فعال در ایران هستند و این شرکت ها در توزیع و اجرای نمای ساختمان فعالیت دارند.

کرتین وال انواع مختلفی دارد اما بهترین مدل کرتین وال پروفیل آلومینیومی و زیباترین آن ها روکش کرتین وال است که زیبایی دو برابر سایر انواع نما دارد.

 

ویژگی های کرتین وال

سادگی و سبکی ساختار، کاهش مصرف و صرفه جویی انرژی، سرعت بسیار بالا در عملکرد، ایجاد افکت در شب و روز و کیفیت بسیار بالای اجزای مورد استفاده، ویژگی های کرتین وال هستند.

کرتین وال به طور کلی به عنوان یکی از سیستم های سبک و مقرون به صرفه شناخته می شود که از نظر فنی استفاده از آن در ساختمان های مرتفع توصیه نمی شود و به دلیل نوع اتصال شیشه و تحمل بار در این سیستم باید به اندازه محدود و کم باشد.

مهمترین ویژگی پروفیل کرتین وال در تولید عایق حرارتی، رطوبتی، صوتی است که باعث بهینه سازی دما و نور محیط و در نتیجه کاهش نیاز ساختمان به برق می شود.

از طرفی کرتین وال ها به دلیل اینکه سازه های بسیار سبکی هستند، بار کلی ساختمان را کاهش داده و همچنین در برابر زلزله مقاومت خوبی دارند و در نهایت از نظر نصب، زیبایی و مقرون به صرفه بودن نسبت به سایر نماها برتری دارند.

پروفیل آلومینیومی کرتین وال ها در واقع شاسی هایی هستند که در اطراف پروژه قرار می گیرند و شیشه ای که قرار است به عنوان نمای ساختمان استفاده شود به جای اینکه روی خود ساختمان نصب شود روی سازه کرتین وال نصب می شود، بنابراین وزن آن کاهش می یابد. در ساختمان کوچک می شود. این کاهش وزن باعث افزایش مقاومت ساختمان در برابر زلزله می شود.

برای اطلاعات بیشتر این محصولات می توانید با شماره ۰۹۱۸۷۱۷۱۱۳۱ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

میله آلومینیوم

میله آلومینیوم

  برای تولید میله آلومینیوم­ از کلاس ها و آلیاژ های متنوعی استفاده می شود که هر یک از آن ها، دارای کاربرد های گوناگونی هستند و برای تولید قطعه های مختلف به کار گرفته می شوند.   انواع میله  آلومینیومی به صورت کلی با در نظر گرفتن موقعیت ها و کاربرد هایی که میله ها دارند، آن ها را با آلیاژ ها و با استفاده از عنصر های مورد نیاز اکسترود می کنند و عملیات حرارتی لازم را روی آن ها انجام می دهند. از جمله این کلاس ها و آلیاژ ها می توان به ۵۰۸۳، ۶۰۶۱، ۶۰۶۳،۲۰۱۴، ۲۰۲۴

تسمه آلومینیوم چیست

تسمه آلومینیوم چیست

تسمه آلومینیوم چیست تسمه آلومینیوم یک قطعه تو پر است که با تحت فشار قرار گرفتن به شکل و حالت های مختلف از جمله به صورت ساده و بدون طرح و حالت خط دار که معمولا سه خط است در می آورند و به بازار عرضه می شود. آلومینیوم یکی از مواد فلزی است که تأثیر زیادی در بسیاری از صنایع داشته است. مقاومت، سازگاری و تطبیق پذیری ،آن را برای کاربردهای متعدد مفید می کند و آن را مقرون به صرفه تر از سایر مواد می کند. از آنجایی که تسمه آلومینیوم اکسترود یا نورد می شوند، می توان

نرده آلومینیومی

نرده آلومینیومی

نرده آلومینیومی از متریال آلومینیوم 6060 و 6063 است که در فرایند رنگ کاری و آنودایزینگ به صورت لوله ها و پروفیل های مقاوم در برابر رطوبت و …

پروفیل آلومنیومی ساختمانی

پروفیل های آلومینیوم ساختمانی

  پروفیل های آلومینیوم ساختمانی یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی هستند که تاثیر مستقیم بر روی زیبایی و دوام نمای ساختمان و به‌صورت کلی ساختمان دارند. هدف آلوم کار از نگارش و ارائه این مطلب، معرفی این محصول و همچنین ارائه تمامی اطلاعات مربوط به این دسته از پروفیل‌ها است. پس اگر سوالی در این زمینه برایتان پیش‌آمده است و یا با این دسته از پروفیل‌ها سروکار دارید، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را به‌هیچ‌عنوان از دست ندهید و تا انتها همراه ما باشید.   معرفی پروفیل آلومینیوم ساختمانی همان‌طور که اشاره کردیم، پروفیل های آلومینیوم ساختمانی یکی از پرکاربردترین مصالح