آلوم کار بهترین مجموعه تولید کننده پروفیل آلومینیوم | شمش آلومینیوم | پروفیل آلومینیوم درب و پنجره | پروفیل آلومینیوم ساختمانی

دریافت قیمت روز

مهم ترین شمش آلومینیوم

مهم ترین شمش آلومینیوم
فهرست مطالب

آلومینیوم ها دارای فرآورده های مختلفی می باشند که هر یک از این فرآورده ها در صنایع از اهمیت بالایی برخوردار هستند برخی از این فرآورده ها شامل بیلت آلومینیوم، شمش آلومینیوم، پروفیل آلومینیوم و … می باشد که از این ها می توان در صنعت خودروسازی، ساخت درب و پنجره و … استفاده کرد حال ما در این مطلب قصد داریم در رابطه با مهم ترین شمش آلومینیوم صحبت کنیم با ما همراه باشید.

 

شمش آلومینیوم

همان طور که واقف هستید شمش ها یکی از فرآورده های آلومینیوم می باشند. اگر بخواهیم تعریفی از این فلزها ارائه دهیم باید بگوییم که شمش آلومینیوم یک طعه تقریباً خالصی می باشد که در شکل های مختلفی ریخته گری می شود این فلز یکی از پرکاربردترین فلزها در صنایع می باشد به طوری که می توان گفت بعد از آهن از مهم ترین فلزها به شمار می آید زیرا از لحاظ و کیفیت از موقعیت بسیار خوبی برخوردار می باشد.

 

برای خرید پروفیل آلومینیوم، شمش آلومینیوم و … با شماره های 931 71 71 0918 – 131 71 71 0918 تماس حاصل فرمایید.

 

یکی از دلایلی که سبب شده است این نوع فلز از کیفیت و موقعیت بالایی برخوردار باشد استفاده از آلیاژهایی همچون منیزیم، سیلیکون و… می باشد.

 

مهم ترین شمش آلومینیوم

شمش های آلومینیوم به دو دسته تقسیم می شوند که به شرح زیر می باشد:

1- شمش های اولیه: در رابطه با این نوع شمش ها بهتر است بدانید که از درجه خالصی بسیار بالایی برخوردار هستند و می توان آن ها را به روش های مختلفی همچون سنگ معدن استخراج کرد این نوع شمش ها را در ابعاد و اندازه های 5 الی 15 کیلوگرم می توان تهیه کرد. این نوع از شمش ها در ساخت قطعاتی مورد استفاده قرار می گیرد که از کنترل کیفی بالایی برخوردار می باشند که همچین قطعاتی با توجه به میزان خالصی و ناخالصی که دارند قیمتشان به صورت تصاعدی افزایش می باشد.

2- شمش های ثانویه: یکی دیگر از انواع شمش ها، شمش های ثانویه می باشد این نوع از شمش ها از بازیافت و تصفیه قراضه های آلومینیوم و با اضافه کردن ترکیباتی مانند مس ، آهن، سیلیسیم حاصل می شود. این نوع شمش ها دارای کیفیت مطلوبی هستند ولی درجه خالصی این شمش ها از شمش های اولیه کمتر است که این شمش ها با توجه به درخواست و سفارشاتی که کارخانه ها انجام می دهند با ترکیبات مشخص و معینی تولید می شود و در صنایعی که نیاز به این ها دارند استفاده می شود.

 

پیشنهاد مقاله: بیلت آلومینیوم ۷۰۷۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

پروفیل میلگرد آلومینیوم

پروفیل میلگرد آلومینیوم

پروفیل میلگرد آلومینیوم در واقع پروفیل میلگرد آلومینیوم میله هایی هستند که از فلز آلومینیوم ساخته می شود، در ساخت میلگردهای آلومینیوم معمولا 95-90 درصد فلز آلومینیوم بکار رفته و مابقی آن از فلزاتی مانند منیزیوم، منگنز و .. جهت افزایش مقاومت و استحکام آن در برابر خوردگی استفاده می شود، میلگردهای آلومینیومی نیز مصارف زیادی در صنایع مختلف دارند. چند نوع از پروفیل میگرد آلومینیومی شرکت آلومکار از جمله: پروفیل میلگرد آلومینیوم ساختمانی، پروفیل آلومینیوم صنعتی، پروفیل آلومینیوم اختصاصی، پروفیل آلومینیوم درب و پنجره می باشند. پروفیل میلگرد آلومینیوم چیست؟ میلگرد مخفف “میله تقویت کننده” یا “نوار تقویت کننده”

خرید و فروش شمش آلومینیوم

خرید و فروش شمش آلومینیوم

خرید و فروش شمش آلومینیوم شمش آلومینیوم چیست؟ شمش های یک تکه معمولاً از فلزاتی ساخته می شوند که از مواد تقریباً خالص ساخته می شوند. شمش در اشکال مستطیلی مناسب برای پردازش بیشتر استفاده می شود. در فولادسازی اولین قدم در میان محصولات ریخته گری نیمه تمام، شمش است.اگر قصد خرید و فروش شمش آلومینیوم را دارید تا آخر این مقاله را بخوانید. مطمئناً در زندگی روزمره خود آلومینیوم یا محصولات ساخته شده از آلومینیوم را در اطراف خود می بینیم، اما اطلاعات کمی در مورد زنجیره ارزش این فلز داریم. بنابراین، امروز فضایی برای آشنایی با آلومینیوم است،

تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی 

تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی 

 تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی چیست؟ یکی دیگر از کاربردهای عالی آلومینیوم، اکستروژن پروفیل برای مقاصد صنعتی است. در این مناسبت ما قصد داریم انواع مختلف پروفایل های موجود، تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی و امکاناتی که این مواد ارائه می دهد را به شما نشان دهیم. پروفیل های اکستروژن آلومینیومی توسط قالب های پیکربندی و ساخته می شوند تا طرح مورد نظر محصول اکسترود شده را نشان دهند. آنها در اندازه ها و ابعادی هستند که می توانند نیازهای هر برنامه کاربردی را برآورده کنند. پروفیل های آلومینیوم از فولاد سخت شده ساخته شده اند و این امکان را فراهم می

قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه اراک

قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه اراک

قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه اراک برای اطلاع از قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه های اراک با ما همراه باشید. قیمت شمش آلومینیوم مطمئناً در زندگی روزمره خود آلومینیوم یا محصولات ساخته شده از آلومینیوم را در اطراف خود می بینیم، اما اطلاعات کمی در مورد زنجیره ارزش این فلز داریم. بنابراین، امروز فضایی برای آشنایی با آلومینیوم است، که صحبت از شمش آن است که شکل خالص فلز ریخته‌شده به شکلی مناسب برای پردازش بیشتر است. شمش های آلومینیومی از نقطه ذوب خود عبور می کنند و با استفاده از روش سرد قالب در یک میله یا