آلوم کار بهترین مجموعه تولید کننده پروفیل آلومینیوم | شمش آلومینیوم | پروفیل آلومینیوم درب و پنجره | پروفیل آلومینیوم ساختمانی

دریافت قیمت روز

شمش موزاییکی

شمش موزاییکی
فهرست مطالب

یکی از فرآورده های مهم و کاربردی آلومینیوم، شمش آلومینیوم می باشد که این شمش دارای کاربردهای فراوانی می باشد شمش ها خود دارای یک سری زیرمجموعه ها می باشند که یکی از این زیرمجموعه ها شمش موزاییکی می باشد که در ادامه قصد داریم در رابطه با آن صحبت کنیم با ما همراه باشید.

شمش موزاییکی

یکی از پارامترهای مهم در عملیات نورد گرم، اندازه‌گیری دمای شمش موزاییکی خروجی از کوره است. بر این اساس طراحی یک سیستم الکترونیکی هوشمند خودکار، همانند سیستم بینایی ماشین برای اندازه‌گیری دمای شمش به صورت زمان واقعی ضرورت می‌یابد. در تحقیق حاضر سیستم بینایی ماشین پیشنهادی برای تهیه تصاویر مناسب از شمش داخل کوره، پردازش تصویر بر پایه تفکیک حدود آستانه در فضای رنگی HSI و استخراج خصوصیات آن (اندازه‌گیری دمای شمش)، طراحی شد.

تایید محدوده دمایی شمش ها با استفاده از الگوریتم ژنتیک در فضای رنگی HSI

برای بررسی تغییر در شرایط نورپردازی، با استفاده از الگوریتم ژنتیک، حدود آستانه سه محدوده دمایی (محدوده دمایی 1 معادل با 1500-1200، محدوده دمایی 2 معادل با1200-900، محدوده دمایی 3 معادل با900-600 درجه سانتیگراد) در تصاویر موزاییکی شمش گداخته، تعیین و مورد تحلیل قرار گرفت.
تحلیل عملکرد الگوریتم ژنتیک در فضای رنگی HSI آشکار ساخت که در شرایط متغیر، تفکیک تصویر رنگی براساس این الگوریتم عملکرد معادلی با تحلیل خوشه بندی در تصاویر دارد. بنابراین با این روش می‌توان به تأثیرات شرایط نورپردازی متغیر با پذیرش یک محدوده خطا غلبه کرد.

شمش آلومینیوم

همان طور که ذکر کردیم یکی از مهم ترین فرآورده های مربوط به آلومینیوم، شمش آلومینیوم می باشد که این شمش خود نیز دارای زیرساختارها و زیرمجموعه هایی می باشد یکی از این مجموعه ها شمش موزاییکی می باشد حال ما می خواهیم در این بخش تعریفی از خود شمش آلومینیوم را ارائه دهیم.

در تعریف شمش آلومینیوم باید بگوییم که شمش های آلومینیوم از قطعات تقریبا خالصی می باشد که در شکل های مختلف و متنوعی ریخته گری می شود بهتر است بدانید که شمش ها دارای طول کمتر از 2 متر می باشند به همین دلیل است که گفته می شود این نوع محصولات دارای قالب های کوچکی هستند.

آلوم کار یکی از بهترین مجموعه ها برای عرضه پروفیل آلومینیوم و شمش آلومینیوم می باشد که برای خرید و اطلاع از قیمت آن ها می توانید با شماره های 931 71 71 0918 – 131 71 71 0918 تماس حاصل فرمایید.

شمش ها دارای انواع مختلفی هستند که یکی از کاربردی ترین آن ها شمش 97 می باشد پیشنهاد می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله شمش ۹۷ را مطالعه فرمایید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تولید هیت سینک آلومینیومی

هیت سینک یا گرما بر نوعی قطعه فلزی است که جهت کاهش گرمای حین کار قطعاتی مانند انواع ال ای دی، انواع سیستم های صوتی

تسمه-آلومینیوم-انعطاف-پذیر

تسمه آلومینیوم انعطاف پذیر

یکی دیگر از قطعات پرکاربرد در صنعت تسمه آلومینیوم انعطاف پذیر می باشد. تسمه آلومینیومی برای انتقال قدرت بطور گسترده استفاده می شود که از

میلگرد آلومینیوم 1050

یکی از آلومینیوم های تقریبا خالص که در صنایع شیمیایی کاربرد فراوانی دارد میلگرد آلومینیوم 1050 می باشد. این قطعه کاربردی به دلیل مقاومت در

میلگرد آلومینیوم 2024

میلگرد آلومینیوم 2024

میلگرد آلیاژ 2024 آلومینیوم پرکاربردترین فلز در جهان است. سبک، بادوام و کم هزینه این ها تنها برخی از مزایایی است که میلگرد آلومینیوم 2024 را