آلوم کار بهترین مجموعه تولید کننده پروفیل آلومینیوم | شمش آلومینیوم | پروفیل آلومینیوم درب و پنجره | پروفیل آلومینیوم ساختمانی

دریافت قیمت روز

خرید و فروش شمش آلومینیوم

خرید و فروش شمش آلومینیوم
فهرست مطالب

خرید و فروش شمش آلومینیوم

شمش آلومینیوم چیست؟ شمش های یک تکه معمولاً از فلزاتی ساخته می شوند که از مواد تقریباً خالص ساخته می شوند. شمش در اشکال مستطیلی مناسب برای پردازش بیشتر استفاده می شود. در فولادسازی اولین قدم در میان محصولات ریخته گری نیمه تمام، شمش است.اگر قصد خرید و فروش شمش آلومینیوم را دارید تا آخر این مقاله را بخوانید.

مطمئناً در زندگی روزمره خود آلومینیوم یا محصولات ساخته شده از آلومینیوم را در اطراف خود می بینیم، اما اطلاعات کمی در مورد زنجیره ارزش این فلز داریم. بنابراین، امروز فضایی برای آشنایی با آلومینیوم است، که صحبت از شمش آن است که شکل خالص فلز ریخته‌شده به شکلی مناسب برای پردازش بیشتر است. شمش های آلومینیومی از نقطه ذوب خود عبور می کنند و با استفاده از روش سرد قالب در یک میله یا بلوک ریخته می شوند. قالب ها در شکل ها و اندازه های مختلف موجود هستند و به شمش ها در شکل های مختلف وام می دهند.

نحوه ساخت شمش آلومینیوم

در بخش ریخته‌گری، بوته‌های آلومینیوم مذاب، مایع نقره‌ای خود را مستقیماً در قالب‌ها یا در یک کوره نگهدارنده تخلیه می‌کنند که در آن فلز در دمای بین 1200 تا 1500 درجه فارنهایت مذاب نگهداری می‌شود. سپس جریان های الکتریکی 400 کیلو آمپری از مخلوط عبور داده می شود تا پیوند بین آلومینیوم و اکسیژن شکسته شود. نتیجه 99.8٪ آلومینیوم خالص است.

فرآیند ریخته‌گری شمش‌های آلومینیوم عمدتاً از دو مسیر انجام می‌شود – یا از آلومینا تا آلومینیوم اولیه یا همجوشی و تصفیه ضایعات آلومینیوم. شمش هایی که از طریق فرآیند نوع اول به دست می آیند شمش اولیه و نوع دوم را شمش ثانویه می نامند. بسته به درجه خلوص شمش ها، می توانند شمش های خالص یا آلیاژی نیز باشند.

انواع شمش آلومینیوم

شمش آلومینیوم از طریق فرآیند ذوب تولید می شود. درجات مختلفی از شمش ها تولید می شود که برای تولید قطعات ریخته گری در صنعت خودرو و همچنین کاربردهای الکتریکی استفاده می شود. شمش در ابعاد مختلف با حداکثر خلوص 99.7٪ عرضه می شود. شمش ها موادی هستند که به شکلی مناسب برای پردازش بیشتر ریخته می شوند. شمش ها معمولاً به روش دوم شکل دهی نیاز دارند، مانند کار سرد/گرم، برش یا آسیاب برای تولید محصول نهایی مفید. شمش های آلومینیوم دوباره ذوب شده و به تعداد زیادی از محصولات برای کاربردهای مختلف پایین دست پردازش می شوند.

شمش های آلومینیوم اولیه – این شمش های آلومینیوم آلیاژی یا آلیاژی ریخته گری شده از آلومینیوم اولیه هستند.

شمش های ثانویه آلومینیوم آنهایی هستند که از بازیافت ضایعات به دست می آیند

شمش های ذوب مجدد آنهایی هستند که برای ذوب مجدد مناسب هستند. اینها شامل شمش های بزرگ به نام “خروس” (~ 500 کیلوگرم) و شمش های کوچک به نام “خوک” (کمتر از 25 کیلوگرم) است.

شمش های اکستروژن برای اکسترود در نظر گرفته شده و مناسب هستند.

شمش های تی به شکل سه قفلی شکل می گیرند و برای جابجایی کارآمد و ایمن طراحی شده اند، در صنعت ساخت و ساز، حمل و نقل، کالاهای الکتریکی تا لوازم خانگی استفاده می شوند، شمش های تی دوباره ذوب می شوند تا طیف گسترده ای از محصولات نهایی را تولید کنند.

کل طیف کاربردهای آلومینیوم

بخش بزرگی از شمش‌های آلومینیوم (به‌ویژه برای کاربردهای ورق و اکستروژن) توسط فرآیند ریخته‌گری مستقیم عمودی و نیمه پیوسته (DC Casting)، که در آن آب مستقیماً روی یک شمش انجماد نصب شده روی یک صفحه نزولی پاشیده می‌شود، ریخته‌گری می‌شود.

خرید و فروش شمش آلومینیوم و کاربرد شمش آلومینیوم

شمش و بیلت آلومینیوم را می توان در بخش های مختلف از جمله خودرو، لوازم خانگی، روشنایی، ساختمان، مکانیک و کالاهای خانگی استفاده کرد. شمش ها به فرآیندهای دیگر فرستاده می شوند یا به صورت ورقه های نازک پهن می شوند و سپس برای ساخت قوطی های جدید استفاده می شود. آلومینیوم در حال تبدیل شدن به محبوبیت معماران و سازندگان است که پتانسیلی برای افزایش استفاده از فلز در صنعت ساخت و ساز ایجاد می کند. به همین ترتیب، استفاده از فلز در بخش خودرو با افزایش نیاز به خودروهای سبک وزن در سراسر جهان در حال افزایش است.

خرید و فروش شمش آلومینیوم
خرید و فروش شمش آلومینیوم

شمش آلومینیوم A7

آلومینیوم دارای خواص شگفت انگیز بسیاری است، بنابراین آلومینیوم du دارای طیف گسترده ای از کاربردها است. جزئیات به شرح زیر است:

 

  1. آلومینیوم هوافضا: برای ساخت پوسته هواپیما دائو، قاب بدنه، تیرها، روتورها، پروانه ها، صندوق پست، پانل های دیواری و ستون های ارابه فرود، و همچنین حلقه های بخش موشک، پانل های دیوار فضاپیما و غیره استفاده می شود.
  2. مواد آلومینیومی برای لوازم الکترونیکی عمدتاً در زمینه های مختلفی مانند باس بار، سیم های سقفی، هادی ها، قطعات الکتریکی، یخچال ها و کابل ها استفاده می شود. فویل آلومینیومی برای تهویه مطبوع دارای عملکرد کشش عمیق عالی، استحکام بالا و قابلیت انبساط خوب است که به سطح محصولات مشابه وارداتی می رسد. فویل خازن الکترولیتی با کارایی بالا فضای خانه را پر می کند.
  3. مواد آلومینیومی برای بسته بندی: قوطی های تمام آلومینیومی پاپ تاپ برای اندازه گیری سطح پردازش آلومینیوم در یک کشور استفاده می شود. آلومینیوم عمدتاً به عنوان یک ماده بسته بندی فلزی به شکل صفحات نازک و پولک برای ساخت جعبه ها، درب ها، بطری ها، بشکه ها و تکه های بسته بندی استفاده می شود.
  4. سازه آلومینیوم برای دکوراسیون :آلیاژ آلومینیوم به دلیل مقاومت در برابر خوردگی خوب، استحکام کافی، عملکرد صنعتی عالی و عملکرد جوشکاری به طور گسترده پروفیل آلومینیوم در ساخت قاب ها، درها و پنجره ها، سقف ها، سطوح تزئینی و غیره استفاده می شود.
  5. مواد آلومینیومی برای چاپ: صنعت چاپ با «سرب و آتش» خداحافظی کرده و وارد عصر «نور و برق» شده است. صفحات PS مبتنی بر آلومینیوم به شدت از این تغییر در صنعت چاپ پشتیبانی می کنند.

 

اگر قصد خرید و فروش شمش آلومینیوم را دارید با آلوم کار تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

پروفیل میلگرد آلومینیوم

پروفیل میلگرد آلومینیوم

پروفیل میلگرد آلومینیوم در واقع پروفیل میلگرد آلومینیوم میله هایی هستند که از فلز آلومینیوم ساخته می شود، در ساخت میلگردهای آلومینیوم معمولا 95-90 درصد فلز آلومینیوم بکار رفته و مابقی آن از فلزاتی مانند منیزیوم، منگنز و .. جهت افزایش مقاومت و استحکام آن در برابر خوردگی استفاده می شود، میلگردهای آلومینیومی نیز مصارف زیادی در صنایع مختلف دارند. چند نوع از پروفیل میگرد آلومینیومی شرکت آلومکار از جمله: پروفیل میلگرد آلومینیوم ساختمانی، پروفیل آلومینیوم صنعتی، پروفیل آلومینیوم اختصاصی، پروفیل آلومینیوم درب و پنجره می باشند. پروفیل میلگرد آلومینیوم چیست؟ میلگرد مخفف “میله تقویت کننده” یا “نوار تقویت کننده”

تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی 

تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی 

 تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی چیست؟ یکی دیگر از کاربردهای عالی آلومینیوم، اکستروژن پروفیل برای مقاصد صنعتی است. در این مناسبت ما قصد داریم انواع مختلف پروفایل های موجود، تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی و امکاناتی که این مواد ارائه می دهد را به شما نشان دهیم. پروفیل های اکستروژن آلومینیومی توسط قالب های پیکربندی و ساخته می شوند تا طرح مورد نظر محصول اکسترود شده را نشان دهند. آنها در اندازه ها و ابعادی هستند که می توانند نیازهای هر برنامه کاربردی را برآورده کنند. پروفیل های آلومینیوم از فولاد سخت شده ساخته شده اند و این امکان را فراهم می

قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه اراک

قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه اراک

قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه اراک برای اطلاع از قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه های اراک با ما همراه باشید. قیمت شمش آلومینیوم مطمئناً در زندگی روزمره خود آلومینیوم یا محصولات ساخته شده از آلومینیوم را در اطراف خود می بینیم، اما اطلاعات کمی در مورد زنجیره ارزش این فلز داریم. بنابراین، امروز فضایی برای آشنایی با آلومینیوم است، که صحبت از شمش آن است که شکل خالص فلز ریخته‌شده به شکلی مناسب برای پردازش بیشتر است. شمش های آلومینیومی از نقطه ذوب خود عبور می کنند و با استفاده از روش سرد قالب در یک میله یا

خرید آلومینیوم

خرید آلومینیوم

خرید آلومینیوم خرید آلومینیوم سبک، بادوام و کاربردی: اینها ویژگی هایی است که آلومینیوم را به یکی از مواد مهندسی کلیدی زمان ما تبدیل می کند. ما می‌توانیم آلومینیوم را در خانه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم، در اتومبیل‌هایی که رانندگی می‌کنیم، در قطارها و هواپیماهایی که ما را در مسافت‌های طولانی می‌برند، در تلفن‌های همراه و رایانه‌هایی که روزانه استفاده می‌کنیم، در قفسه‌های داخل یخچال‌هایمان و در وسایل مدرن پیدا کنیم.   خرید انواع مختلف آلومینیوم بسیاری از انواع آلیاژهای آلومینیوم برای محصولات و مشاغل مختلف کاربرد دارند. فهرست کردن هر نوع آلومینیومی چالش برانگیز است، اما در اینجا