آلوم کار بهترین مجموعه تولید کننده پروفیل آلومینیوم | شمش آلومینیوم | پروفیل آلومینیوم درب و پنجره | پروفیل آلومینیوم ساختمانی

دریافت قیمت روز

کاربردهای بیلت آلومینیوم

بیلت آلومینیوم المهدی
فهرست مطالب

آلومینیوم ها یکی از بهترین و کاربردی ترین عناصر می باشند که با توجه به مزایا و ویژگی هایی که دارند در صنعت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند از مهم ترین ویژگی هایی که این عناصر دارند سبک بودن آن ها، استحکام و مقاومت بالای آن ها در برابر خوردگی و … می باشد این نوع عناصر دارای فرآورده های بسیاری می باشند که یکی از مهم ترین فرآورده های آن بیلت آلومینیوم می باشد که ما در این مقاله قصد داریم ساختار کامل بیلت و کاربردهای بیلت آلومینیوم  را مورد بررسی قرار دهیم با ما همراه باشید.

بیلت آلومینیوم

بیلت ها یکی از عناصری می باشند که از مواد نیمه ساخته ریخته گری آلومینیوم تولید می شوند بهتر است بدانید که بیلت ها نوعی شمش آلومینیومی می باشند که معمولا در اکستروژن آلومینیوم مورد استفاده قرار می گیرند.

 

جهت خرید پروفیل آلومینیوم و فرآورده های مختلف آن همچون بیلت آلومینیوم می توانید به مجموعه آلوم کار که یکی از بهترین و قدر ترین مجموعه ها در زمینه تولید پروفیل آلومینیوم، شمش آلومینیوم و … می باشد مراجعه کنید.

 

کاربرد بیلت آلومینیومی

شمشال یا بیلت آلومینیومی یکی از پرکاربردترین محصولات نیمه ساخته ریخته گری آلومینیوم است که عمده مصرف آن درصنایع اکستروژن آلومینیوم میباشد و به روش ریخته گری پیوسته یا DC تولید میشود. فرایند ریخته گری پیوسته ( DC) که در سال ۱۹۳۳گسترش پیداکرد روشی هست که امروزه برای تولید بیلت آلومینیوم مذاب در قالب آب گرد با عمق کم ریخته میشود.
این قالب معمولا سطح مقطعی گرد دارد که به هنگام شروع انجماد مذاب درقالب قسمت زیرین قالب (دامی)با سرعت کنترل شده ای شروع به پایین رفتن میکند و بر روی سطح تازه منجمد شده ی بیلت درحال خروج از قالب آب پاشیده میشود. قیمت شمش آلومینیوم  آلوم کار به روز بوده و به دلیل خلوص بالا در بسیاری از صنایع به عنوان یکی از بهترین و مقاوم ترین شمش های آلومینیوم استفاده می شود.این شمش ها را در دمای بالا ذوب کرده و در ساخت بسیاری از وسایل از آن استفاده می نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کاربردهای پروفیل آلومینیوم پیشنهاد می کنم مقاله پروفیل آلومینیوم یخچال را مطالعه فرمایید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

ذوب آلومینیوم

دمای ذوب آلومینیوم

دمای ذوب آلومینیوم در جهان کنونی آلومینیوم یکی از پرطرفدارترن فلزات محسوب میشود بطوری که در اکثر صنایع مختلف گسترش پیداکرده است.آلومینیوم باید فرایندی پیچیده

پنجره آلومینیومی

آلومینیوم و ساخت پنجره

آلومینیوم و ساخت پنجره یکی از اجزا خانه که هم در زیبایی و هم در جلوگیری از ورود گردوغبار به خانه نقش دارد پنجره ها

قیمت تیغه آلومینیوم اراک

قیمت تیغه آلومینیوم اراک

قیمت تیغه آلومینیوم اراک تیغه آلومینیوم اراک در واقع همان تیغه کرکره برقی اراک می باشد که امروزه از این تیغه های آلومینیومی برای درب

تولیدکننده میلگرد آلومینیوم

تولیدکننده میلگرد آلومینیوم

میلگرد آلومینیوم میلگرد آلومینیوم جهت ساخت و ساز و صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به علت مقاومت بالای این محصول در برابر خوردگی و