آلوم کار بهترین مجموعه تولید کننده پروفیل آلومینیوم | شمش آلومینیوم | پروفیل آلومینیوم درب و پنجره | پروفیل آلومینیوم ساختمانی

دریافت قیمت روز

چهارگوش/ چهار پهلو آلومینیومی

چهارگوش/ چهار پهلو آلومینیومی
فهرست مطالب

چهار گوش /چهار پهلو/ مربع توپر آلومینیوم چیست؟

چهارگوش آلومینیوم محصولات فلزی جامد با سطح مقطع مربع هستند. آنها در طیف وسیعی از اندازه های مختلف برای اهداف مختلف موجود هستند. چهار پهلو آلومینیوم در طیف گسترده ای از صنایع، به ویژه در مونتاژ یا تولید عمومی استفاده می شود. همچنین برای تعمیرات عمومی تجهیزات کارخانه استفاده می شود.

چهار گوش /چهار پهلو/ مربع توپر آلومینیوم یک میله اکسترود شده با کاربردهای فراوان در بسیاری از صنایع است.

چهار گوش /چهار پهلو/ مربع توپر /میله مربع آلومینیوم با در نظر گرفتن ضخامت یا عرض آن که یکسان است اندازه گیری می شود.

آلیاژ چهار گوش _چهار پهلو آلومینیوم

چهار گوش /چهار پهلو/ مربع توپر آلومینیوم سری  6000- 7000 یک مربع توپر آلومینیومی جامد اکسترود شده است که همه کاره است، کار با آن آسان است و طیف وسیعی از کاربردها را دارد. مربع توپر آلومینیوم  6000-7000 از یکی از پرکاربردترین آلیاژهای آلومینیوم قابل عملیات حرارتی در صنعت ساخته شده است. مقاومت در برابر خوردگی عالی، کارایی خوب و ماشین کاری خوب دارد. مربع آلومینیوم 6000-7000 به طور گسترده برای همه مقاومت در برابر خوردگی عالی

کاربرد چهار پهلو آلومینیوم

  • جوش پذیری عالی
  • ماشینکاری خوب
  • مقاومت در برابر سایش خوب
  • نسبت قدرت به وزن عالی
چهارگوش/ چهار پهلو آلومینیومی
چهارگوش/ چهار پهلو آلومینیومی

چهار گوش /چهار پهلو/ مربع توپر آلومینیومی یک انتخاب همه کاره است که در طیف گسترده ای از کاربردهای مختلف استفاده می شود. آنها در مقایسه با مواد دیگر سازگار هستند و مقرون به صرفه تر هستند.

آنها علاوه بر انعطاف پذیری و کار آسان، استحکام و دوام قابل توجهی را نیز ارائه می دهند. این ترکیب عوامل باعث شده آلیاژهای آلومینیوم به یکی از پرکاربردترین فلزات روی کره زمین تبدیل شوند.

چهار گوش /چهار پهلو/ مربع توپر آلومینیومی مواد سبک وزنی هستند که حمل، حمل و نقل و ماشینکاری آنها را آسان می کند. آنها دارای یک پوشش اکسید محافظ طبیعی بر روی سطح خود هستند که آنها را در برابر اکثر اشکال خوردگی بسیار مقاوم می کند. آلومینیوم را می توان از طریق آنودایز کردن، رنگ آمیزی یا لاک زدن برای افزایش بیشتر مقاومت آن تصفیه کرد آلومینیوم رسانایی حرارتی و الکتریکی بالایی دارد.

با توجه به وزن سبک و توانایی شکل دهی بسیار مؤثر، چهار گوش /چهار پهلو/ مربع توپر آلومینیوم دارای قابلیت ماشینکاری خوب هستند و بنابراین، اغلب برای تولید قطعات ماشین آلات و سایر ساخت و سازهای عمومی استفاده می شوند. پس از استفاده، چهار گوش /چهار پهلو/ مربع توپر آلومینیومی را می توان به طور نامحدود پس از بازیافت کرد. برچیدن بدون از دست دادن هیچ یک از خواص یا کیفیت اولیه خود.

با توجه به خواص و ویژگی های خود، مربع توپر آلومینیوم اغلب به عنوان مصالح ساختمانی استفاده می شود. آنها اغلب در ساختمان های تاریخی و پروژه های نوسازی استفاده می شوند. خواص بهداشتی آلومینیوم همچنین آن را به گزینه ای محبوب برای محصولات غذایی و دارویی تبدیل کرده است.

تطبیق پذیری و انعطاف آلومینیوم چهار پهلو را به یک انتخاب رایج برای کارهای تزئینی تبدیل می کند. این ممکن است شامل کارهای زینتی، دروازه ها و ورودی ها باشد.

آلومینیوم یکی از عناصر مهم در جهان می باشد که دارای فراوانی بسیاری است این نوع از فلز دارای یک سری ویژگی های منحصر به فرد می باشد که سبب شده است در بسیاری از صنایع از آن استفاده شود از مهم ترین ویژگی ها و مزایای این عنصر، سبک وزدن بودن آن و مقاومت و استحکام بالا در مقابل خوردگی می باشد علاوه بر این موارد این فلزها دارای انعطلف پذیری بالایی نیز می باشند. فلز آلومینیوم دارای فرآورده های بسیاری همچون پروفیل آلومینیوم، شمش آلومینیوم، بیلت آلومینیوم و … می باشد.

 

برای خرید انواع مختلف فرآورده های آلومینیومی همچون پروفیل آلومینیوم، شمش آلومینیوم و … می توانید به مجموعه آلوم کار مراجعه کنید و یا با شماره های 931 71 71 0918 – 131 71 71 0918 تماس حاصل فرمایید.

چهارگوش آلومینیومی

دریچه سقفی چهار گوش کلاف دور باز پخش کننده های سقفی هستند که جهت دهش، برگشت و یا تخلیه هوای محیط تهویه شده مورد استفاده قرار می گیرد. این دریچه ها جهت سقف هایی تا ارتفاع 4 متر مناسب بوده و قابلیت تولید در انواع یک الی چهار طرفه جهت ایجاد الگوی جریان مد نظر طراحان را دارا می باشد. به عنوان مثال دریچه سقفی کلاف دور باز دو طرفه مناسب برای استفاده در کنج های اتاق است که دریچه از دو جهت نیازی به هوا دهی ندارد.

دريچه سقفی چهارگوش كلاف پهن آلومينيومی یک دریچه از نوع سقفی و قابل استفاده در سقف تا ارتفاع 4 متر می باشد. این دريچه سقفی جهت هدایت هوا از یک تا چهار سمت در سیستم هوای رفت مورد استفاده قرار می گیرد که اغلب محل نصب این دریچه بر روی سقف و دور از دیوار جانبی می باشد.

قاب این نوع دریچه همانند تمامی دریچه های چهار گوش کلاف پهن به عمق حدودی 5 سانتی متر بوده و پره ها قابلیت جداشدن ازقاب دریچه را دارد.

همانطور که از نام محصول مشخص است جنس قاب و پره این دریچه از آلومینیوم مرغوب تولید شده و همچنین قابلیت نصب انواع دمپرهای پشت دریچه ای (دمپر پشت دریچه ای موازی و دمپر پشت دریچه ای متقابل) و همچنین تبدیل پشت دریچه ای در صورت نیاز مشتری در پشت دریچه وجود دارد.

همان طور که در این مقاله ذکر کردیم از مهم ترین و کاربردی ترین فرآورده های آلومینیوم، پروفیل آلومینیوم می باشد که برای کسب اطلاعات بیشتر از این فلز، پیشنهاد می کنم مقاله مصارف پروفیل آلومینیوم را مطالعه فرمایید.

(چهار گوش/ چهار پهلو) سری 6000-7000

چهار پهلو
پروفیل چهارپهلو-چهارگوش-مربع توپر آلومینیوم سری6000-7000 -ابعاد10*10میلیمتر
پروفیل چهارپهلو-چهارگوش-مربع توپر آلومینیوم سری6000-7000 -ابعاد15*15میلیمتر
پروفیل چهارپهلو-چهارگوش-مربع توپر آلومینیوم سری6000-7000 -ابعاد20*20میلیمتر
پروفیل چهارپهلو-چهارگوش-مربع توپر آلومینیوم سری6000-7000 -ابعاد25*25میلیمتر
پروفیل چهارپهلو-چهارگوش-مربع توپر آلومینیوم سری6000-7000 -ابعاد30*30میلیمتر
پروفیل چهارپهلو-چهارگوش-مربع توپر آلومینیوم سری6000-7000 -ابعاد35*35میلیمتر
پروفیل چهارپهلو-چهارگوش-مربع توپر آلومینیوم سری6000-7000 -ابعاد40*40میلیمتر
پروفیل چهارپهلو-چهارگوش-مربع توپر آلومینیوم سری6000-7000 -ابعاد45*45میلیمتر
پروفیل چهارپهلو-چهارگوش-مربع توپر آلومینیوم سری6000-7000 -ابعاد50*50 میلیمتر
پروفیل چهارپهلو-چهارگوش-مربع توپر آلومینیوم سری6000-7000 -ابعاد55*55 میلیمتر
پروفیل چهارپهلو-چهارگوش-مربع توپر آلومینیوم سری6000-7000 -ابعاد60*60 میلیمتر
پروفیل چهارپهلو-چهارگوش-مربع توپر آلومینیوم سری6000-7000 -ابعاد65*65 میلیمتر
پروفیل چهارپهلو-چهارگوش-مربع توپر آلومینیوم سری6000-7000 -ابعاد70*70 میلیمتر
پروفیل چهارپهلو-چهارگوش-مربع توپر آلومینیوم سری6000-7000 -ابعاد75* 75 میلیمتر
پروفیل چهارپهلو-چهارگوش-مربع توپر آلومینیوم سری6000-7000 -ابعاد80*80 میلیمتر
پروفیل چهارپهلو-چهارگوش-مربع توپر آلومینیوم سری6000-7000 -ابعاد90*90 میلیمتر
پروفیل چهارپهلو-چهارگوش-مربع توپر آلومینیوم سری6000-7000 -ابعاد100*100میلیمتر
پروفیل چهارپهلو-چهارگوش-مربع توپر آلومینیوم سری6000-7000 -ابعاد110*110میلیمتر
پروفیل چهارپهلو-چهارگوش-مربع توپر آلومینیوم سری6000-7000 -ابعاد125*125میلیمتر
پروفیل چهارپهلو-چهارگوش-مربع توپر آلومینیوم سری6000-7000 -ابعاد140*140میلیمتر
پروفیل چهارپهلو-چهارگوش-مربع توپر آلومینیوم سری6000-7000 -ابعاد200*200میلیمتر
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

ذوب آلومینیوم

دمای ذوب آلومینیوم

دمای ذوب آلومینیوم در جهان کنونی آلومینیوم یکی از پرطرفدارترن فلزات محسوب میشود بطوری که در اکثر صنایع مختلف گسترش پیداکرده است.آلومینیوم باید فرایندی پیچیده ای را سپری کند تا به حالت خالص خود برسد و با ترکیب با آلیاژهای مختلف محصولات مختلفی تولید و در بازار عرضه شود.یکی از عواملی که در رسیدن آلومینیوم به درصد بالایی از خلوص تاثیر دارد نقطه ذوب یا دمای ذوب است که در این مقاله راجب آن صحبت خواهیم کرد. شما می توانید برای تهیه انواع پروفیل آلومینیوم، شمش آلومینیوم و سایر محصولات آلومینیومی از مجموعه آلوم کار با شماره های ۰۹۱۸۷۱۷۱۱۳۱ /

پنجره آلومینیومی

آلومینیوم و ساخت پنجره

آلومینیوم و ساخت پنجره یکی از اجزا خانه که هم در زیبایی و هم در جلوگیری از ورود گردوغبار به خانه نقش دارد پنجره ها هستند.پنجره های اولیه از جنس چوب و آهن بودند اما با گذشت زمان و نیاز های افراد جامعه امروز از آلومینیوم برای کارکرد بهتر پنجره ها استفاده می شود.ویژگی های خاص فلز آلومینیوم از جمله استحکام بالا و مقاوم در برابر خوردگی و همچنین شرایط جوی محیط منجر به استفاده آلومینیوم در ساخت پنجره و حتی درب شده است. شما می توانید برای خرید و سفارش انواع پروفیل های آلومینیوم درب و پنجره با بهترین

قیمت تیغه آلومینیوم اراک

قیمت تیغه آلومینیوم اراک

قیمت تیغه آلومینیوم اراک تیغه آلومینیوم اراک در واقع همان تیغه کرکره برقی اراک می باشد که امروزه از این تیغه های آلومینیومی برای درب پارکینگ ها و یا بسیاری از مغازه های تجاری استفاده می شود.تیغه های آلومینیوم تحت عنوان کرکره برقی در کارخانه استان های تهران , شیراز , اصفهان و به ویژه اراک با تنوع و کیفیتی بالا و همچنینی انواع سایز ها تولید و به بازار عرضه می گردند. استفاده از بیلت آلومینیوم مرغوب در تولید تیغه های کرکره و یا تیفه آلومینیوم بسیار نقش مهمی دارد.برای اطلاع از قیمت تیغه آلومینیوم اراک, تیغه کرکره برقی و

تولیدکننده میلگرد آلومینیوم

تولیدکننده میلگرد آلومینیوم

میلگرد آلومینیوم میلگرد آلومینیوم جهت ساخت و ساز و صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به علت مقاومت بالای این محصول در برابر خوردگی و استحکام بالای آن، طبیعتا اهمیت بسیار زیادی در بین محصولات مشابه را به همراه دارد. شما می توانید مرغوب ترین میلگردهای آلومینیوم را از طریق شرکت آلوم کار سفارش دهید و از کیفیت محصول خود به طور کامل اطمینان حاصل کنید. تنوع بالای محصولات، کیفیت تضمینی، پشتیبانی حرفه ای از زمان خرید تا اجرا و پایان نصب، فروش و ارسال به تمامی نقاط کشور از مزایای همکاری با آلوم کار است. قیمت عمده میلگرد آلومینیوم