آلوم کار بهترین مجموعه تولید کننده پروفیل آلومینیوم | شمش آلومینیوم | پروفیل آلومینیوم درب و پنجره | پروفیل آلومینیوم ساختمانی

دریافت قیمت روز

وارد کننده شمش آلومینیوم 97 درصد عراق

وارد کننده شمش آلومینیوم 97 درصد عراق
فهرست مطالب

وارد کننده شمش آلومینیوم 97 درصد عراق

شمش آلومینیوم 95، 96 و 97 درصد تولید سلیمانیه و بغداد عراق توسط وارد کننده های بازار مهران و پرویزخان با قیمت روز به فروش می رسد.

قیمت شمش آلومینیوم 95 و 97 عراق

شمش آلومینیوم 95 و 97 درصد ضایعاتی عراق با تخفیف ویژه به صورت ترخیص شده در مرز پرویز خان با قیمت ارزان به فروش می رسد.
شمش های آلومینیومی تولید شده در کوره های عراق از ضایعات تولید شده و با اندازه های مختلف سبک و سنگین در بازارچه های مرزی کشور به فروش می رسد.
تولید کنندگان و صاحبان شرکت های آلومینیوم سازی این شمش ها را با چندین واسطه از مرز و یا شهرهای محل کارخانه خریداری می نمایند.
تفاوت خرید این شمش ها بدون واسطه دارای تفاوتی چند صد تومانی است و با توجه به هزینه های سربار کاهش هزینه مواد اولیه می تواند در ارائه محصولات ارزان تر کمک بسزایی داشته باشد.

تفاوت شمش‌های تولیدی در کشور با شمش‌های ضایعاتی تولیدشده در عراق

شمش های آلومینیوم عراقی در مقایسه با شمش‌های تولید شده در داخل کشور سطح کیفی پایین‌تری دارند  ولی به دلیل داشتن سیلیس، نیکل و منیزیم واردات این نوع شمش‌ها برای تولیدکنندگان به صرفه است؛ تولید داخلی اینگونه شمش‌ها از طریق ذوب شمش خام خالص و آلیاژسازی با استفاده از آمیژان‌ها هزینه بیشتری را می‌طلبد که نهایتا قیمت را افزایش می‌دهد. لازم به ذکر است که تهیه آمیژان‌های سیلیس، نیکل و … در داخل کشور بسیار دشوار شده است.

 تاثیر واردات شمش آلومینیوم از عراق بر قیمت های داخلی

در سال‌های اخیر واردات شمش‌های ضایعاتی از کشور عراق موجب رونق تولید شمش‌ و بیلت‌ آلومینیوم آلیاژی کشور شده است. استفاده از ضایعات و قراضه‌های آلومینیومی مرغوب، یکی از بهترین منابع مواد اولیه است که تولیدکنندگان شمش می‌توانند برای تولیدات خود، از آن‌ها استفاده کنند.
به دلیل انجام نوسازی پس از جنگ در عراق، دسترسی به این نوع قراضه‌ها در این کشور بسیار راحت است. شمش آلومینیوم عراقی پس از ورود به کشور، توسط تولیدکنندگان شمش آلیاژی، مجددا ذوب شده و پس از تنظیم ترکیب و آلیاژسازی در بازار عرضه می‌شود و در نهایت محصول با قیمت پایین‌تری به دست مصرف‌کننده می‌رسد؛ اگر واردات نداشته باشیم، به دلیل کسری شمش خام، شمش بازیافتی (ضایعاتی) و قراضه داخلی، تولید شمش آلیاژی داخلی کاملا فلج می‌شد و قیمت محصول تولیدی (شمش آلیاژی) به دلیل افزایش قیمت مواد اولیه و قیمت بالای آمیژان‌ها افزایش پیدا می‌کند.

 

برای خرید مستقیم و بدون واسطه از وارد کنندگان شمش آلومینیومی با ما در ارتباط باشید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

ذوب آلومینیوم

دمای ذوب آلومینیوم

دمای ذوب آلومینیوم در جهان کنونی آلومینیوم یکی از پرطرفدارترن فلزات محسوب میشود بطوری که در اکثر صنایع مختلف گسترش پیداکرده است.آلومینیوم باید فرایندی پیچیده

پنجره آلومینیومی

آلومینیوم و ساخت پنجره

آلومینیوم و ساخت پنجره یکی از اجزا خانه که هم در زیبایی و هم در جلوگیری از ورود گردوغبار به خانه نقش دارد پنجره ها

قیمت تیغه آلومینیوم اراک

قیمت تیغه آلومینیوم اراک

قیمت تیغه آلومینیوم اراک تیغه آلومینیوم اراک در واقع همان تیغه کرکره برقی اراک می باشد که امروزه از این تیغه های آلومینیومی برای درب

تولیدکننده میلگرد آلومینیوم

تولیدکننده میلگرد آلومینیوم

میلگرد آلومینیوم میلگرد آلومینیوم جهت ساخت و ساز و صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به علت مقاومت بالای این محصول در برابر خوردگی و