آلوم کار بهترین مجموعه تولید کننده پروفیل آلومینیوم | شمش آلومینیوم | پروفیل آلومینیوم درب و پنجره | پروفیل آلومینیوم ساختمانی

دریافت قیمت روز

واردات شمش آلومینیوم تولید کارخانه خارجی

فهرست مطالب

واردات شمش آلومینیوم تولید کارخانه خارجی

شمش آلومینیوم تولید کارخانه های خارجی مثل روسیه، اوکراین، تاجیکستان، عراق و چین در بندر عباس با قیمت مناسب به فروش می رسد.

واردات شمش آلومینیوم تحویل بندرعباس

واردات شمش آلومینیوم کشور های کانادا ، فرانسه ، آلمان ، غنا ، هند ایتالیا ، اوکراین و ژاپن تحویل CIF بندرعباس و در گمرک سرخص ، بازرگان ، پرویزخان و … با قیمت جهانی LME به فروش می رسد.

شمش آلومینیوم در کشور های زیادی تولید می شوند که با توجه تشویق دولت ها به صادرات و ارز آوری بیشتر کارخانه ها بیشتر سعی در صادرات محصولات خود دارند.
امروزه از مرزهای مختلف کشور واردات شمش های آلومینیومی صورت می گیرد. شمش های بازیافتی و استاندارد یا فابریکی همچنین خلوص های مختلف شامل آن می شوند.

قیمت شمش آلومینیوم تحویل بندرعباس:
شمش های کشورهای دیگر از نظر کیفیت با یکدیگر متفاوت بوده و تا حد زیادی در قیمت تاثیر گذار می باشد. به هر حال قیمت های اعلام شده بر اساس نرخ جهانی در بورس لندن بوده و به صورت شناور و روزانه می باشد.
موارد مختلفی در قیمت تاثیر گذار است که بر اساس LOI ارسالی مشخص می گردد. در این درخواست مقدار و مدت زمان قرارداد ، خلوص و آنالیز ، محل و نحوه تحویل و کشور تولید کننده درج می گردد.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تولید هیت سینک آلومینیومی

هیت سینک یا گرما بر نوعی قطعه فلزی است که جهت کاهش گرمای حین کار قطعاتی مانند انواع ال ای دی، انواع سیستم های صوتی

تسمه-آلومینیوم-انعطاف-پذیر

تسمه آلومینیوم انعطاف پذیر

یکی دیگر از قطعات پرکاربرد در صنعت تسمه آلومینیوم انعطاف پذیر می باشد. تسمه آلومینیومی برای انتقال قدرت بطور گسترده استفاده می شود که از

میلگرد آلومینیوم 1050

یکی از آلومینیوم های تقریبا خالص که در صنایع شیمیایی کاربرد فراوانی دارد میلگرد آلومینیوم 1050 می باشد. این قطعه کاربردی به دلیل مقاومت در

میلگرد آلومینیوم 2024

میلگرد آلومینیوم 2024

میلگرد آلیاژ 2024 آلومینیوم پرکاربردترین فلز در جهان است. سبک، بادوام و کم هزینه این ها تنها برخی از مزایایی است که میلگرد آلومینیوم 2024 را