آلوم کار بهترین مجموعه تولید کننده پروفیل آلومینیوم | شمش آلومینیوم | پروفیل آلومینیوم درب و پنجره | پروفیل آلومینیوم ساختمانی

دریافت قیمت روز

واردات شمش آلومینیوم تولید کارخانه خارجی

فهرست مطالب

واردات شمش آلومینیوم تولید کارخانه خارجی

شمش آلومینیوم تولید کارخانه های خارجی مثل روسیه، اوکراین، تاجیکستان، عراق و چین در بندر عباس با قیمت مناسب به فروش می رسد.

واردات شمش آلومینیوم تحویل بندرعباس

واردات شمش آلومینیوم کشور های کانادا ، فرانسه ، آلمان ، غنا ، هند ایتالیا ، اوکراین و ژاپن تحویل CIF بندرعباس و در گمرک سرخص ، بازرگان ، پرویزخان و … با قیمت جهانی LME به فروش می رسد.

شمش آلومینیوم در کشور های زیادی تولید می شوند که با توجه تشویق دولت ها به صادرات و ارز آوری بیشتر کارخانه ها بیشتر سعی در صادرات محصولات خود دارند.
امروزه از مرزهای مختلف کشور واردات شمش های آلومینیومی صورت می گیرد. شمش های بازیافتی و استاندارد یا فابریکی همچنین خلوص های مختلف شامل آن می شوند.

قیمت شمش آلومینیوم تحویل بندرعباس:
شمش های کشورهای دیگر از نظر کیفیت با یکدیگر متفاوت بوده و تا حد زیادی در قیمت تاثیر گذار می باشد. به هر حال قیمت های اعلام شده بر اساس نرخ جهانی در بورس لندن بوده و به صورت شناور و روزانه می باشد.
موارد مختلفی در قیمت تاثیر گذار است که بر اساس LOI ارسالی مشخص می گردد. در این درخواست مقدار و مدت زمان قرارداد ، خلوص و آنالیز ، محل و نحوه تحویل و کشور تولید کننده درج می گردد.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

ذوب آلومینیوم

دمای ذوب آلومینیوم

دمای ذوب آلومینیوم در جهان کنونی آلومینیوم یکی از پرطرفدارترن فلزات محسوب میشود بطوری که در اکثر صنایع مختلف گسترش پیداکرده است.آلومینیوم باید فرایندی پیچیده

پنجره آلومینیومی

آلومینیوم و ساخت پنجره

آلومینیوم و ساخت پنجره یکی از اجزا خانه که هم در زیبایی و هم در جلوگیری از ورود گردوغبار به خانه نقش دارد پنجره ها

قیمت تیغه آلومینیوم اراک

قیمت تیغه آلومینیوم اراک

قیمت تیغه آلومینیوم اراک تیغه آلومینیوم اراک در واقع همان تیغه کرکره برقی اراک می باشد که امروزه از این تیغه های آلومینیومی برای درب

تولیدکننده میلگرد آلومینیوم

تولیدکننده میلگرد آلومینیوم

میلگرد آلومینیوم میلگرد آلومینیوم جهت ساخت و ساز و صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به علت مقاومت بالای این محصول در برابر خوردگی و