آلوم کار بهترین مجموعه تولید کننده پروفیل آلومینیوم | شمش آلومینیوم | پروفیل آلومینیوم درب و پنجره | پروفیل آلومینیوم ساختمانی

دریافت قیمت روز

فروش تیغه آلومینیوم کرکره ساخت کارخانه اراک

فهرست مطالب

فروش تیغه آلومینیوم کرکره ساخت کارخانه اراک

تیغه آلومینیوم کرکره برقی هوشمند قوس و تخت 80 و 100 ساخت کارخانه های اراک با قیمت روز و ارزان به فروش می رسد.

فروشنده تیغه کرکره آلومینیوم بدون سر و صدا

تیغه کرکره آلومینیوم بدون سر و صدا و با رنگ تضمینی به صورت مستقیم و با ارزان ترین قیمت از کارخانه های اراک به فروش می رسد.

تیغه های کرکره آلومینیومی از نظر کیفیت و دوام دارای تنوع بسیاری هستند و برخی شرکت ها بر این تصور هستند که برای رقابت باید فقط قیمت را کاهش داده و به کیفیت محصولات خود اهمیتی نمی دهند. همین امر باعث می شود روز به روز از مشتریان آنها کاسته شده و از گردونه رقابت حذف گردند.

وزن تیغه کرکره آلومینیوم
تیغه های کرکره استاندارد 80 ازحدود 4 کیلو الی 6 کیلو هستند و به صورت نرمال درای وزن 5 تا 5.5 کیلو می باشند. وزن زیاد تضمینی برای بدون صدا بودن تیغه نبوده و نخواهد بود و فقط مواد به کار گرفته شده برای اکسترود و مقدار ایج و سختی می توان در کیفیت کار موثر باشد.

کاتالوگ پروفیل آلومینیوم پنجره دوجداره آکرول
پروفیل درب و پنجره آلومینیوم شرکت آلومرول نوین و برند آکرول اراک با رنگ آنودایز شامپاین و استاتیک در سری و مقاطع مختلف تولید و عرضه می گردد.
پروفیل های شرکت آلومرول که با برند آکرول معروف هستند در مقاطع مختلف نرمال و ترمال بریک و با سایزهای متنوع بر اساس نیاز مشتری تولید و با رنگ های بسیار متنوع با تکنولوژی روز دنیا پوشش داده می شوند.
پروفیل های آکرول از اکسترود بیلت های استاندارد و فابریک 6063 تولید می گردند و به صورت تناژ از درب کارخانه و یا نمایندگی های مجار عرضه می گردند.
برای دریافت کاتالوگ و اطلاع از طرح های مختلف پروفیل های دو جداره آکرول با همکاران ما در ارتباط باشید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تولید هیت سینک آلومینیومی

هیت سینک یا گرما بر نوعی قطعه فلزی است که جهت کاهش گرمای حین کار قطعاتی مانند انواع ال ای دی، انواع سیستم های صوتی

تسمه-آلومینیوم-انعطاف-پذیر

تسمه آلومینیوم انعطاف پذیر

یکی دیگر از قطعات پرکاربرد در صنعت تسمه آلومینیوم انعطاف پذیر می باشد. تسمه آلومینیومی برای انتقال قدرت بطور گسترده استفاده می شود که از

میلگرد آلومینیوم 1050

یکی از آلومینیوم های تقریبا خالص که در صنایع شیمیایی کاربرد فراوانی دارد میلگرد آلومینیوم 1050 می باشد. این قطعه کاربردی به دلیل مقاومت در

میلگرد آلومینیوم 2024

میلگرد آلومینیوم 2024

میلگرد آلیاژ 2024 آلومینیوم پرکاربردترین فلز در جهان است. سبک، بادوام و کم هزینه این ها تنها برخی از مزایایی است که میلگرد آلومینیوم 2024 را