آلوم کار بهترین مجموعه تولید کننده پروفیل آلومینیوم | شمش آلومینیوم | پروفیل آلومینیوم درب و پنجره | پروفیل آلومینیوم ساختمانی

دریافت قیمت روز

فروش تیغه آلومینیوم کرکره ساخت کارخانه اراک

فهرست مطالب

فروش تیغه آلومینیوم کرکره ساخت کارخانه اراک

تیغه آلومینیوم کرکره برقی هوشمند قوس و تخت 80 و 100 ساخت کارخانه های اراک با قیمت روز و ارزان به فروش می رسد.

فروشنده تیغه کرکره آلومینیوم بدون سر و صدا

تیغه کرکره آلومینیوم بدون سر و صدا و با رنگ تضمینی به صورت مستقیم و با ارزان ترین قیمت از کارخانه های اراک به فروش می رسد.

تیغه های کرکره آلومینیومی از نظر کیفیت و دوام دارای تنوع بسیاری هستند و برخی شرکت ها بر این تصور هستند که برای رقابت باید فقط قیمت را کاهش داده و به کیفیت محصولات خود اهمیتی نمی دهند. همین امر باعث می شود روز به روز از مشتریان آنها کاسته شده و از گردونه رقابت حذف گردند.

وزن تیغه کرکره آلومینیوم
تیغه های کرکره استاندارد 80 ازحدود 4 کیلو الی 6 کیلو هستند و به صورت نرمال درای وزن 5 تا 5.5 کیلو می باشند. وزن زیاد تضمینی برای بدون صدا بودن تیغه نبوده و نخواهد بود و فقط مواد به کار گرفته شده برای اکسترود و مقدار ایج و سختی می توان در کیفیت کار موثر باشد.

کاتالوگ پروفیل آلومینیوم پنجره دوجداره آکرول
پروفیل درب و پنجره آلومینیوم شرکت آلومرول نوین و برند آکرول اراک با رنگ آنودایز شامپاین و استاتیک در سری و مقاطع مختلف تولید و عرضه می گردد.
پروفیل های شرکت آلومرول که با برند آکرول معروف هستند در مقاطع مختلف نرمال و ترمال بریک و با سایزهای متنوع بر اساس نیاز مشتری تولید و با رنگ های بسیار متنوع با تکنولوژی روز دنیا پوشش داده می شوند.
پروفیل های آکرول از اکسترود بیلت های استاندارد و فابریک 6063 تولید می گردند و به صورت تناژ از درب کارخانه و یا نمایندگی های مجار عرضه می گردند.
برای دریافت کاتالوگ و اطلاع از طرح های مختلف پروفیل های دو جداره آکرول با همکاران ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

پروفیل میلگرد آلومینیوم

پروفیل میلگرد آلومینیوم

پروفیل میلگرد آلومینیوم در واقع پروفیل میلگرد آلومینیوم میله هایی هستند که از فلز آلومینیوم ساخته می شود، در ساخت میلگردهای آلومینیوم معمولا 95-90 درصد فلز آلومینیوم بکار رفته و مابقی آن از فلزاتی مانند منیزیوم، منگنز و .. جهت افزایش مقاومت و استحکام آن در برابر خوردگی استفاده می شود، میلگردهای آلومینیومی نیز مصارف زیادی در صنایع مختلف دارند. چند نوع از پروفیل میگرد آلومینیومی شرکت آلومکار از جمله: پروفیل میلگرد آلومینیوم ساختمانی، پروفیل آلومینیوم صنعتی، پروفیل آلومینیوم اختصاصی، پروفیل آلومینیوم درب و پنجره می باشند. پروفیل میلگرد آلومینیوم چیست؟ میلگرد مخفف “میله تقویت کننده” یا “نوار تقویت کننده”

خرید و فروش شمش آلومینیوم

خرید و فروش شمش آلومینیوم

خرید و فروش شمش آلومینیوم شمش آلومینیوم چیست؟ شمش های یک تکه معمولاً از فلزاتی ساخته می شوند که از مواد تقریباً خالص ساخته می شوند. شمش در اشکال مستطیلی مناسب برای پردازش بیشتر استفاده می شود. در فولادسازی اولین قدم در میان محصولات ریخته گری نیمه تمام، شمش است.اگر قصد خرید و فروش شمش آلومینیوم را دارید تا آخر این مقاله را بخوانید. مطمئناً در زندگی روزمره خود آلومینیوم یا محصولات ساخته شده از آلومینیوم را در اطراف خود می بینیم، اما اطلاعات کمی در مورد زنجیره ارزش این فلز داریم. بنابراین، امروز فضایی برای آشنایی با آلومینیوم است،

تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی 

تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی 

 تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی چیست؟ یکی دیگر از کاربردهای عالی آلومینیوم، اکستروژن پروفیل برای مقاصد صنعتی است. در این مناسبت ما قصد داریم انواع مختلف پروفایل های موجود، تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی و امکاناتی که این مواد ارائه می دهد را به شما نشان دهیم. پروفیل های اکستروژن آلومینیومی توسط قالب های پیکربندی و ساخته می شوند تا طرح مورد نظر محصول اکسترود شده را نشان دهند. آنها در اندازه ها و ابعادی هستند که می توانند نیازهای هر برنامه کاربردی را برآورده کنند. پروفیل های آلومینیوم از فولاد سخت شده ساخته شده اند و این امکان را فراهم می

قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه اراک

قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه اراک

قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه اراک برای اطلاع از قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه های اراک با ما همراه باشید. قیمت شمش آلومینیوم مطمئناً در زندگی روزمره خود آلومینیوم یا محصولات ساخته شده از آلومینیوم را در اطراف خود می بینیم، اما اطلاعات کمی در مورد زنجیره ارزش این فلز داریم. بنابراین، امروز فضایی برای آشنایی با آلومینیوم است، که صحبت از شمش آن است که شکل خالص فلز ریخته‌شده به شکلی مناسب برای پردازش بیشتر است. شمش های آلومینیومی از نقطه ذوب خود عبور می کنند و با استفاده از روش سرد قالب در یک میله یا