آلوم کار بهترین مجموعه تولید کننده پروفیل آلومینیوم | شمش آلومینیوم | پروفیل آلومینیوم درب و پنجره | پروفیل آلومینیوم ساختمانی

دریافت قیمت روز

شمش 96

شمش 96
فهرست مطالب

شمش آلومینیوم یکی از فلزهایی می باشد که به عنوان فرآورده های آلومینیوم شناخته می شود در واقع شمش ها قطعه ای از فلزات می باشد که از مواد تقریبا خالص ساخته شده اند این نوع از فلزات در اشکال و ابعد مختلفی ساخته می شوند شمش ها دارای انواع مختلفی هستند که یکی از آن ها شمش 96 می باشد در ادامه در رابطه با این شمش توضیحاتی خواهیم داد با ما همراه باشد.

برای خرید پروفیل آلومینیوم، شمش آلومینیوم، بیلت آلومینیوم و … می توانید با شماره های 931 71 71 0918 – 131 71 71 0918 تماس حاصل فرمایید.

 

کاربرد شمش 96

1- از این نوع شمش ها می توان در صنعت ساخت و ساز استفاده کرد.

2- یکی از مهم ترین کاربرد های این فلز در تولید درب و پنجره می باشد زیرا این فلزها سبک هستند و برای استفاده در صنعت ساختمان سازی بسیار مناسب اند.

3- یکی از کاربردهای دیگر این نوع فلزها در صنعت خودروسازی می باشد.

4- ساخت قطعات ریخته گری از دیگر کاربردهای این نوع فلز می باشد.

 

پیشنهاد مقاله: پروفیل آلومینیوم اختصاصی

 

انواع شمش های آلومینیوم

علاوه بر شمش 96، شمش های آلومینیومی دارای انواع مختلف دیگری نیز هستند که در این بخش به آن ها می پردازیم.

انواع این نوع فلزها به شرح زیر می باشد:

1- شمش 50 پوندی: این نوع از شمش ها بیشتر در خودروسازی و تولید قطعات ریختگی کاربرد دارند.

2- اسلب یا تختال: کاربرد این نوع از فلزها بیشتر در زمینه ورق، تسمه، نورد و … می باشد که در سایزها و ابعاد مختلفی همچون 1060*300 و 270*1060 میلیمتر مربع تولید می شوند.

3- شمش هزار پوندی: این دسته از شمش ها فلزهایی هستند که به صورت کاملا خالص تولید می شوند و در آلیاژسازی و قطعه سازی از آن ها استفاده می شود.

4- شمش تی بار: کاربرد این مدل بیشتر در ساخت لوازم خانگی، کابل ها و مانند این ها است. از آلیاژ E.C و خالص تولید می شود و به صورت کلی برای تولید هدایت کننده های الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

پروفیل میلگرد آلومینیوم

پروفیل میلگرد آلومینیوم

پروفیل میلگرد آلومینیوم در واقع پروفیل میلگرد آلومینیوم میله هایی هستند که از فلز آلومینیوم ساخته می شود، در ساخت میلگردهای آلومینیوم معمولا 95-90 درصد فلز آلومینیوم بکار رفته و مابقی آن از فلزاتی مانند منیزیوم، منگنز و .. جهت افزایش مقاومت و استحکام آن در برابر خوردگی استفاده می شود، میلگردهای آلومینیومی نیز مصارف زیادی در صنایع مختلف دارند. چند نوع از پروفیل میگرد آلومینیومی شرکت آلومکار از جمله: پروفیل میلگرد آلومینیوم ساختمانی، پروفیل آلومینیوم صنعتی، پروفیل آلومینیوم اختصاصی، پروفیل آلومینیوم درب و پنجره می باشند. پروفیل میلگرد آلومینیوم چیست؟ میلگرد مخفف “میله تقویت کننده” یا “نوار تقویت کننده”

خرید و فروش شمش آلومینیوم

خرید و فروش شمش آلومینیوم

خرید و فروش شمش آلومینیوم شمش آلومینیوم چیست؟ شمش های یک تکه معمولاً از فلزاتی ساخته می شوند که از مواد تقریباً خالص ساخته می شوند. شمش در اشکال مستطیلی مناسب برای پردازش بیشتر استفاده می شود. در فولادسازی اولین قدم در میان محصولات ریخته گری نیمه تمام، شمش است.اگر قصد خرید و فروش شمش آلومینیوم را دارید تا آخر این مقاله را بخوانید. مطمئناً در زندگی روزمره خود آلومینیوم یا محصولات ساخته شده از آلومینیوم را در اطراف خود می بینیم، اما اطلاعات کمی در مورد زنجیره ارزش این فلز داریم. بنابراین، امروز فضایی برای آشنایی با آلومینیوم است،

تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی 

تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی 

 تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی چیست؟ یکی دیگر از کاربردهای عالی آلومینیوم، اکستروژن پروفیل برای مقاصد صنعتی است. در این مناسبت ما قصد داریم انواع مختلف پروفایل های موجود، تولید پروفیل آلومینیوم صنعتی و امکاناتی که این مواد ارائه می دهد را به شما نشان دهیم. پروفیل های اکستروژن آلومینیومی توسط قالب های پیکربندی و ساخته می شوند تا طرح مورد نظر محصول اکسترود شده را نشان دهند. آنها در اندازه ها و ابعادی هستند که می توانند نیازهای هر برنامه کاربردی را برآورده کنند. پروفیل های آلومینیوم از فولاد سخت شده ساخته شده اند و این امکان را فراهم می

قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه اراک

قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه اراک

قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه اراک برای اطلاع از قیمت شمش آلومینیوم آلیاژی تولید کارخانه های اراک با ما همراه باشید. قیمت شمش آلومینیوم مطمئناً در زندگی روزمره خود آلومینیوم یا محصولات ساخته شده از آلومینیوم را در اطراف خود می بینیم، اما اطلاعات کمی در مورد زنجیره ارزش این فلز داریم. بنابراین، امروز فضایی برای آشنایی با آلومینیوم است، که صحبت از شمش آن است که شکل خالص فلز ریخته‌شده به شکلی مناسب برای پردازش بیشتر است. شمش های آلومینیومی از نقطه ذوب خود عبور می کنند و با استفاده از روش سرد قالب در یک میله یا