آلوم کار بهترین مجموعه تولید کننده پروفیل آلومینیوم | شمش آلومینیوم | پروفیل آلومینیوم درب و پنجره | پروفیل آلومینیوم ساختمانی

دریافت قیمت روز

شمش 96

شمش 96
فهرست مطالب

شمش آلومینیوم یکی از فلزهایی می باشد که به عنوان فرآورده های آلومینیوم شناخته می شود در واقع شمش ها قطعه ای از فلزات می باشد که از مواد تقریبا خالص ساخته شده اند این نوع از فلزات در اشکال و ابعد مختلفی ساخته می شوند شمش ها دارای انواع مختلفی هستند که یکی از آن ها شمش 96 می باشد در ادامه در رابطه با این شمش توضیحاتی خواهیم داد با ما همراه باشد.

برای خرید پروفیل آلومینیوم، شمش آلومینیوم، بیلت آلومینیوم و … می توانید با شماره های 931 71 71 0918 – 131 71 71 0918 تماس حاصل فرمایید.

 

کاربرد شمش 96

1- از این نوع شمش ها می توان در صنعت ساخت و ساز استفاده کرد.

2- یکی از مهم ترین کاربرد های این فلز در تولید درب و پنجره می باشد زیرا این فلزها سبک هستند و برای استفاده در صنعت ساختمان سازی بسیار مناسب اند.

3- یکی از کاربردهای دیگر این نوع فلزها در صنعت خودروسازی می باشد.

4- ساخت قطعات ریخته گری از دیگر کاربردهای این نوع فلز می باشد.

 

پیشنهاد مقاله: پروفیل آلومینیوم اختصاصی

 

انواع شمش های آلومینیوم

علاوه بر شمش 96، شمش های آلومینیومی دارای انواع مختلف دیگری نیز هستند که در این بخش به آن ها می پردازیم.

انواع این نوع فلزها به شرح زیر می باشد:

1- شمش 50 پوندی: این نوع از شمش ها بیشتر در خودروسازی و تولید قطعات ریختگی کاربرد دارند.

2- اسلب یا تختال: کاربرد این نوع از فلزها بیشتر در زمینه ورق، تسمه، نورد و … می باشد که در سایزها و ابعاد مختلفی همچون 1060*300 و 270*1060 میلیمتر مربع تولید می شوند.

3- شمش هزار پوندی: این دسته از شمش ها فلزهایی هستند که به صورت کاملا خالص تولید می شوند و در آلیاژسازی و قطعه سازی از آن ها استفاده می شود.

4- شمش تی بار: کاربرد این مدل بیشتر در ساخت لوازم خانگی، کابل ها و مانند این ها است. از آلیاژ E.C و خالص تولید می شود و به صورت کلی برای تولید هدایت کننده های الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تولید هیت سینک آلومینیومی

هیت سینک یا گرما بر نوعی قطعه فلزی است که جهت کاهش گرمای حین کار قطعاتی مانند انواع ال ای دی، انواع سیستم های صوتی

تسمه-آلومینیوم-انعطاف-پذیر

تسمه آلومینیوم انعطاف پذیر

یکی دیگر از قطعات پرکاربرد در صنعت تسمه آلومینیوم انعطاف پذیر می باشد. تسمه آلومینیومی برای انتقال قدرت بطور گسترده استفاده می شود که از

میلگرد آلومینیوم 1050

یکی از آلومینیوم های تقریبا خالص که در صنایع شیمیایی کاربرد فراوانی دارد میلگرد آلومینیوم 1050 می باشد. این قطعه کاربردی به دلیل مقاومت در

میلگرد آلومینیوم 2024

میلگرد آلومینیوم 2024

میلگرد آلیاژ 2024 آلومینیوم پرکاربردترین فلز در جهان است. سبک، بادوام و کم هزینه این ها تنها برخی از مزایایی است که میلگرد آلومینیوم 2024 را